Hoş Geldiniz Arkadaslar..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mehmet Uygun Lisesi 11 TMA =))

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HEPSİNİ BİR SAYFAYA SIKIŞDIRMAK ZORUNDAYIM αkLım SürekLi 'Senï' SuçLαsαdα,, Yüréğim Hep Seni KoruyoR !

2 posters
YazarMesaj
MêMo
Ayin Üyesi
Ayin Üyesi
MêMo

Tercübe :
HEPSİNİ BİR SAYFAYA SIKIŞDIRMAK ZORUNDAYIM αkLım SürekLi 'Senï' SuçLαsαdα,, Yüréğim Hep Seni KoruyoR ! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100HEPSİNİ BİR SAYFAYA SIKIŞDIRMAK ZORUNDAYIM αkLım SürekLi 'Senï' SuçLαsαdα,, Yüréğim Hep Seni KoruyoR ! Right_bar_bleue

Rep : 5487
Başarı Sistemi : 11

HEPSİNİ BİR SAYFAYA SIKIŞDIRMAK ZORUNDAYIM αkLım SürekLi 'Senï' SuçLαsαdα,, Yüréğim Hep Seni KoruyoR ! Empty
MesajKonu: HEPSİNİ BİR SAYFAYA SIKIŞDIRMAK ZORUNDAYIM αkLım SürekLi 'Senï' SuçLαsαdα,, Yüréğim Hep Seni KoruyoR !   HEPSİNİ BİR SAYFAYA SIKIŞDIRMAK ZORUNDAYIM αkLım SürekLi 'Senï' SuçLαsαdα,, Yüréğim Hep Seni KoruyoR ! Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 4:12 pm

SEN VARYA BİTANEM
ANILMAZI YAŞAYAN
BENİ HAYATA BAHLAYAN
AKŞAMIMA DOGAN GÜNDÜZ
SICAK HAVADA SERİNLETEN YAGMUR
SIKILINCA RÜZGÂR OLUP
BENİ BENDEN ALAN
BİR CÜMLE BİTİMİNE SIGMAYAN
YAZACAK SAYFA BULAMADIGIM
VE DAHA ÇOK ANLATAMADIGIM
EŞSİZ BİR VARLIKSIN
SEN BENİM CANIM: BİTANEM:...
TEK İSTEĞİMSİN!!!
<<<t3W3W>>>

Nerde o sevdiğim insan ?
Bi bakışıyla
içimi titreten ,
Bi sözüyle beni benden alıp götüren ,
Yanında huzur bulabildiğim bi sendin ..
Nerdesin ?
Zamanmıydı seni bu kadar değiştiren..
Yoksa insanlar mı ?
<<<t3W3W>>>
ŞeyTaN
SiTe YöNeTiCiSi
SiTe YöNeTiCiSi
ŞeyTaN

Dikkat : Çok Taaa Tin... A.q ....
Tercübe :
HEPSİNİ BİR SAYFAYA SIKIŞDIRMAK ZORUNDAYIM αkLım SürekLi 'Senï' SuçLαsαdα,, Yüréğim Hep Seni KoruyoR ! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100HEPSİNİ BİR SAYFAYA SIKIŞDIRMAK ZORUNDAYIM αkLım SürekLi 'Senï' SuçLαsαdα,, Yüréğim Hep Seni KoruyoR ! Right_bar_bleue

Rep : 5783
Başarı Sistemi : 0

HEPSİNİ BİR SAYFAYA SIKIŞDIRMAK ZORUNDAYIM αkLım SürekLi 'Senï' SuçLαsαdα,, Yüréğim Hep Seni KoruyoR ! Empty
MesajKonu: Geri: HEPSİNİ BİR SAYFAYA SIKIŞDIRMAK ZORUNDAYIM αkLım SürekLi 'Senï' SuçLαsαdα,, Yüréğim Hep Seni KoruyoR !   HEPSİNİ BİR SAYFAYA SIKIŞDIRMAK ZORUNDAYIM αkLım SürekLi 'Senï' SuçLαsαdα,, Yüréğim Hep Seni KoruyoR ! Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 10:20 pm

MêMo demiş ki:
SEN VARYA BİTANEM
ANILMAZI YAŞAYAN
BENİ HAYATA BAHLAYAN
AKŞAMIMA DOGAN GÜNDÜZ
SICAK HAVADA SERİNLETEN YAGMUR
SIKILINCA RÜZGÂR OLUP
BENİ BENDEN ALAN
BİR CÜMLE BİTİMİNE SIGMAYAN
YAZACAK SAYFA BULAMADIGIM
VE DAHA ÇOK ANLATAMADIGIM
EŞSİZ BİR VARLIKSIN
SEN BENİM CANIM: BİTANEM:...
TEK İSTEĞİMSİN!!!
<<<t3W3W>>>

Nerde o sevdiğim insan ?
Bi bakışıyla
içimi titreten ,
Bi sözüyle beni benden alıp götüren ,
Yanında huzur bulabildiğim bi sendin ..
Nerdesin ?
Zamanmıydı seni bu kadar değiştiren..
Yoksa insanlar mı ?
<<<t3W3W>>>

qüzelmiş Ellerine Saglık Smile
http://11tma.forummum.com
MêMo
Ayin Üyesi
Ayin Üyesi
MêMo

Tercübe :

MesajKonu: Geri: HEPSİNİ BİR SAYFAYA SIKIŞDIRMAK ZORUNDAYIM αkLım SürekLi 'Senï' SuçLαsαdα,, Yüréğim Hep Seni KoruyoR !   HEPSİNİ BİR SAYFAYA SIKIŞDIRMAK ZORUNDAYIM αkLım SürekLi 'Senï' SuçLαsαdα,, Yüréğim Hep Seni KoruyoR ! Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 1:06 pm

TŞKKR EDERİM O SİZİN GÖRÜŞÜNÜZXxD
ŞeyTaN
SiTe YöNeTiCiSi
SiTe YöNeTiCiSi
ŞeyTaN

Dikkat : Çok Taaa Tin... A.q ....
Tercübe :

Rep : 5783
Başarı Sistemi : 0

MesajKonu: Geri: HEPSİNİ BİR SAYFAYA SIKIŞDIRMAK ZORUNDAYIM αkLım SürekLi 'Senï' SuçLαsαdα,, Yüréğim Hep Seni KoruyoR !   HEPSİNİ BİR SAYFAYA SIKIŞDIRMAK ZORUNDAYIM αkLım SürekLi 'Senï' SuçLαsαdα,, Yüréğim Hep Seni KoruyoR ! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 6:50 pm

MêMo demiş ki:
TŞKKR EDERİM O SİZİN GÖRÜŞÜNÜZXxD

Rica Ederim Smile Sol qörüşüm xd
http://11tma.forummum.com
MêMo
Ayin Üyesi
Ayin Üyesi
MêMo

Tercübe :

MesajKonu: Geri: HEPSİNİ BİR SAYFAYA SIKIŞDIRMAK ZORUNDAYIM αkLım SürekLi 'Senï' SuçLαsαdα,, Yüréğim Hep Seni KoruyoR !   HEPSİNİ BİR SAYFAYA SIKIŞDIRMAK ZORUNDAYIM αkLım SürekLi 'Senï' SuçLαsαdα,, Yüréğim Hep Seni KoruyoR ! Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 10:31 am

ßURDA DA PARTİ YAPMASAN ÖLÜRSÜN YANİ

HEPSİNİ BİR SAYFAYA SIKIŞDIRMAK ZORUNDAYIM αkLım SürekLi 'Senï' SuçLαsαdα,, Yüréğim Hep Seni KoruyoR !
1 sayfadaki 1 sayfası